Waluty

Haasta to uznany i co najważniejsze polski producent produktów związanych z szeroko pojętym outdoorem i militariami. Produkty marki są tworzone z komponentów, z których korzystają instytucje produkujące elementy wyposażenia dla Wojska Polskiego czy innych jednostek podległych MSWiA. W naszym sklepie militarnym oferujemy: kominy termoaktywne, chusty wielofunkcyjne, spodnie czy mniejsze dodatki (breloki i plakietki). Wśród wielu artykułów producenta wyróżniają się świetnie wykonane koszulki termoaktywne z kolorowymi wzorami (patriotyczne, wojskowe etc.)

Haasta jest polską marką opierającą się na działalności firmy Miran, której początki sięgają 1982 roku.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło firmie na opracowanie nowych produktów.

Haasta pracuje na surowcach i komponentach czołowych polskich i zagranicznych firm, których wyroby stosowane są w produkcji na potrzeby m.in. Sił Zbrojnych, jednostek podległych MSWiA oraz pozostałych specjalistycznych grup zawodowych dzięki czemu wyroby zadowolą zarówno fanów militarii, a także entuzjastów survivalu i outdooru. Marka stawia sobie za cel jakość produkowanych wyrobów przeznaczonych dla ludzi aktywnych oraz zadowolenie klienta.

Głównym atutem marki, wyróżniającym ją pośród innych dostępnych na rynku z branży militarnej i outdoorowej, jest jakość i pochodzenie produktów. Wybierając markę Haasta, otrzymują Państwo towar produkowany w Polsce, wspierając tym samym polski przemysł i gospodarkę. Producent słucha potrzeb i uwag klientów, bo to dzięki Państwu ciągle udoskonalają produkty i procesy produkcyjne, czego efektem są nowości wzbogacające kolekcję Haasta.

 

Breloki i plakietki

Haasta oprócz odzieży oferuje niesamowity wybór breloków i plakietek, które mogą świetnie się sprawdzić jako mały upominek dla amatora militariów - zwłaszcza jeśli może to być zminiaturyzowany słynny karabin AK-47. Za niecałe dziesięć złotych można już zakupić jeden z parudziesięciu modeli broni - na pewno coś znajdziecie dla siebie! Wśród innych dodatków można znaleźć naszywki wojskowe na mundur - z flagą Polski, symbolami wojskowymi (np. Polska Walcząca czy Batalionu Harcerskiego Wigry).

Koszulki i kominy

Jeśli regularnie uprawia się sport, to warto pomyśleć nad odzieżą, która zapewni odpowiednie pozbywanie się wilgoci. W katalogu produktów można znaleźć bardzo dużo wzorów koszulek termoaktywnych w każdym rozmiarze - dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Ochrona przed zimnem i wilgocią

Dla zmarzluchów proponujemy kominy termoaktywne, które skutecznie uchronią przed minusowymi temperaturami, wiatrem i wilgocią. Świetnie sprawdzą się w trudnym terenie i pozwolą również na skuteczniejszy kamuflaż. Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy kominiarki, w których płaski szew pozwala na bardzo dobre dopasowanie do głowy.

Spodnie

Wśród odzieży warto osobno wyróżnić niesamowicie wygodne i praktyczne krótkie spodnie, które dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych moro. Będzie to bardzo praktyczna część garderoby w gorące dni. Do spodni sugerujemy zakup paska - może być to model parciany lub pas skórzany, który prezentuje się wspaniale i posłuży wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl