Opcje przeglądania
Rodzaj materiału
Repliki - sposób zasilania
Wagi kulek ASG
Średnica lufy
Kaliber Wiatrówki
Cena
  • od
    do
Waluty

Interesujesz się ASG? Może szukasz specjalistycznego sprzętu? Oferujemy szeroką gamę produktów strzeleckich, broni RAM czy łuków. Nasz z sklep z militariami oferuje takie artykuły jak: kamizelkę taktyczną, łuk bloczkowy, kolimator czy radiotelefon. W każdym momencie mogą się także przydać okulary ochronne. Ofertę uzupełniają produkty do samoobrony: przeróżne rodzaje gazu pieprzowego i pałki teleskopowe. W dziale militaria znajdują się również wszelkie potrzebne akcesoria militarystyczne m.in. farba kamuflażowa, granaty dymne, morale patche czy pełne komplety maskujące.

[product id="930, 2606, 793, 11794, 2737, 8234, 3201, 3557, 4533" limit="50" slider="true" onlyAvailable="true"]

Łucznictwo i broń ASG

W dziale Militaria znajdują się produkty związane z łucznictwem - łuki bloczkowe i wszelkie akcesoria do nich potrzebne. Co więcej, ofertę uzupełniają proce, maty łucznicze i podstawki na strzały. Dla wszystkich fanów ASG przygotowaliśmy szeroką gamę replik najpopularniejszych broni. W naszym sklepie od razu można do nich dokupić wszystkie potrzebne części i akcesoria w tym: akumulatory, kulki, magazynki, ale także aerozole i płyny do czyszczenia broni.

Kamuflaż i akcesoria

W sklepie znajduje się także szeroka paleta produktów kamuflażowych: farby, pełne kamuflaże imitujące pokrycie terenu, jak morale patche. Do skutecznego rozbicia przeciwnika posłuża granaty hukowe i dymne, a dobrą komunikację zapewnią oferowane radiotelefony.

Optyka, lornetki i ochrona oczu

Nie ma dobrej celności bez odpowiedniego sprzętu. Oferujemy celowniki, kolimatory (ich składowe części), jak i wszelkie potrzebne akcesoria. W akcji przyda się również lornetka - zwłaszcza gdy umówiony teren gry jest spory. Jeśli chodzi o ochronę oczu, to obowiązkowym punktem są gogle taktyczne.

Samoobrona

Trzeba być zawsze przygotowanym, by chronić swoje zdrowie. W trosce o to, by każdy klient był odpowiednio wyposażony oferujemy wiele rodzajów gazów pieprzowych, ale także kubotan, który świetnie sprawdza się w samoobronie. W katalogu produktów znajdują się również kajdanki i pałki teleskopowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium