Waluty

Individual Med Kit Pouch Helikon Czarny

0
Cena: 159,00 zł
Producent: Helikon-Tex
Kod produktu: MO-M02-CD-01
Dostępność: brak towaru
ilość -- + szt.

Opis

Podczas udzielania pierwszej pomocy liczy się czas i bezpieczeństwo ratownika. Modular Individual Med Kit® jest połączeniem specjalnie zaprojektowanej kieszeni i Uniwersalnego Wkładu Medycznego. Całość pozwala na wygodne rozłożenie wszystkich podstawowych środków pierwszej pomocy w przemyślany sposób – poczynając od rękawiczek, przez gazy, bandaże po środek odkażający i nożyczki.

Kieszeń otwiera się rozsuwanym w dwie strony suwakiem. W jej wnętrzu umieszczono panel velcro do którego przypina się Wkład, dwie elastyczne pętle z taśmy, dwie pętle z paracordu oraz kieszonkę z siatki zakończoną elastycznym ściągaczem. Pouch dostępny jest w kilku kolorach, posiada zewnętrzy panel velcro z wszytym odblaskowym krzyżem paramedycznym, odpinany pas biodrowy oraz w dolnej części trzy taśmy i elastyczny, ściągany sznurek. Całość zgodna jest z systemem MOLLE/PALS.

Wkład otwiera się na boki zapewniając natychmiastowy dostęp do posegregowanej według uznania zawartości. Poszczególne części można zamknąć za pomocą rzepa i łatwo otworzyć dzięki przemyślanie umieszczonym uchwytom. Po otwarciu ratownik ma dostęp do całej zawartości apteczki, bez konieczności dodatkowego otwierania czy przekładania jej części. Czerwony kolor Wkładu oraz odblaskowe elementy (krzyż paramedyczny i uchwyt) umieszczone na klapie pomagają w szybkim znalezieniu wkładu – podczas zamieszania, przy słabej widoczności, itd.

Modular Individual Med Kit® powinien być stałym elementem wyposażenia podczas działań zarówno w mieście, jak i w terenie.

Apteczka sprzedawana jest bez wyposażenia.

Specyfikacja produktu:

  • Waga: 323 g
  • Obwód w pasie min: 96 cm
  • Obwód w pasie max: 156 cm
  • Wymiary 18.5 x 11.5 x 6.5 cm (Pouch), 18 x 11 x 3.5 cm (Insert)
  • Materiał: Cordura®

 

Dane techniczne

Kolor Czarny

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl