Waluty
mugga_zestaw_50_9.jpg
  • -12%

Środek na komary i kleszcze Mugga Spray 50% DEET + 9,5% DEET 2x75 ml

0
Cena: 49,90 zł 56,90 zł
Producent: Mugga
Kod produktu: MUGGAX5095
Dostępność: brak towaru
ilość -- + szt.

Opis

Zestaw Mugga Spray 50% DEET + 9,5% DEET 

Środek na komary i kleszcze Mugga 9,5% DEET 75 ml to bardzo skuteczny preparat do odstraszania komarów, kleszczy, moskitów i innych niebezpiecznych owadów, działający nawet do 6 godzin. Preparat jest oparty na substancji syntetycznej DEET i olejkach eterycznych, które odstraszają i blokują receptory węchu komarów i innych owadów. Ze względu na niskie stężenie DEET środek może być stosowany u kobiet w ciąży i dzieci od 2 roku życia. Repelent w klimacie umiarkowanym zapewnia ochronę do 6 godzin, a w tropikalnym do 4. 

Repelent należy nanosić na skórę lub odzież z odległości ok. 20 cm. Nie zaleca się bezpośredniego nanoszenia środka na twarz - najlepiej nanieść preparat na dłoń i rozprowadzić na skórze. Używając produktu należy chronić oczy, nos i usta.

Środek zapewnia ochronę przed:

  • komarami europejskimi i tropikalnymi
  • muchami końskimi
  • kleszczami
  • meszkami
  • kaczmanami
  • moskitami

Skład: substancja czynna 101 g/l N,N-Diethy-3-Methylbenzamide (DEET 9,5%), etanol 368,5 g/L benzoesan denatonium 0,01 g/l oraz frakcje olejków roślinnych.

Środek na komary i kleszcze Mugga 50% DEET 75 ml to bardzo skuteczny preparat do odstraszania komarów, kleszczy, moskitów i innych niebezpiecznych owadów, działający nawet do 12 godzin. Preparat jest oparty na substancji syntetycznej DEET i olejkach eterycznych, które odstraszają i blokują receptory węchu komarów i innych owadów. Ze względu na wysokie stężenie DEET środek może być stosowany tylko u osób powyżej 18 lat. Repelent w klimacie umiarkowanym zapewnia ochronę do 12 godzin, a w tropikalnym działa przez około 5 godzin.

Jest to najsilniejszy, dostępny na rynku preparat do używania w ekstremalnych warunkach i rejonach tropikalnych, w których występuje wysokie ryzyko przenoszenia groźnych chorób przez insekty. 

UWAGA: Nie aplikuj repelentu na plastik (np. okulary, zegarki, aparaty fotograficzne, kamery, itp.), tkaniny syntetyczne, oraz malowane i lakierowane powierzchnie!

Repelent należy nanosić na skórę lub odzież z odległości ok. 20 cm. Nie zaleca się bezpośredniego nanoszenia środka na twarz - najlepiej nanieść preparat na dłoń i rozprowadzić na skórze. Używając produktu należy chronić oczy, nos i usta.

Skład: substancja czynna 500 g/l N,N-Diethy-3-Methylbenzamide (DEET 50%), etanol 383,1 g/L benzoesan denatonium 0,01 g/l oraz frakcje olejków roślinnych.

Atest PZH: HŻ/03360/96

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl