Waluty

Wybór wygodnego obuwia to absolutna podstawa. W zależności od uprawianej aktywności należy wybrać specjalistyczny produkt. Na przechadzki po górach sprawdzą się zwykłe buty trekkingowe. Jeśli ktoś uwielbia militarystykę i ceni sobi wygodę, genialnie będą się nosić buty wojskowe. Bardzo popularne jest obecnie skupowanie modeli butów zagranicznych armii - najczęściej niemieckiej Bundeswehry. Zachodnia produkcja gwarantuje jakość, ale przede wszystkim takie trapery będą służyć wiele lat i może je także używać jako buty turystyczne.

  • -10%

Buty militarne

Obuwie militarne kojarzy się głównie z wojskowym rodowodem i wysoką cholewką. Trzeba tu oczywiście powiedzieć, że obecnie sporo znanych producentów wykonuje buty dla poszczególnych armii. Z polskiej produkcji warto wyróżnić buty taktyczne Protektor S.A. Łączą niesamowitą wytrzymałość, wygodę z relatywnie niską ceną. W końcu za niecałe trzysta złotych otrzymuje się produkt na lata. Jeśli zapewnimy butom taktycznym odpowiednią konserwację i regularnie będziemy je impregnować, to nie powinny sprawiać problemów.

Buty BHP - bezpieczeństwo przede wszystkim

Inną klasą obuwia jakie proponujemy są buty BHP, w które warto wyposażyć się, kiedy pracujemy na budowie czy na trudnym terenie. Wynika to z tego, że nogi muszą być w odpowiedni sposób zabezpieczone. Nie każdy potrzebuje wzmocnienia w nosku, czy materiału, z którego łatwo zmyć trudne plamy, jednak dobrze mieć buty do zadań specjalnych w pracy!

Buty trekkingowe

Wspomniane wcześniej buty na wyprawy górskie czy spacery po trudniejszym terenie muszą być niesamowicie wygodne, ciepłe i jednocześnie nie doprowadzać do nadmiernego pocenia się stopy. W tym momencie dwóch producentów oferuje niesamowite buty turystyczne, wyróżniające się znacznie na tle konkurencji.

Hanzel i Chiruca

Obie firmy to liderzy branży i już za ponad dwieście złotych są w stanie zaoferować komfortowe buty w każdym kroju i rozmiarze. Obuwie górskie Hanzel jest produkowane w Ludźmierzu z polskich materiałów Hi-Tec to co prawda brytyjska marka, ale nie ustępuje jakością polskiemu producentowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl