Waluty

Termosy turystyczne, kubki termiczne i metalowe

Wysokiej jakości kubek termiczny to niezbędny element ekwipunku podczas każdego wypadu survivalowego, czy też po prostu wędrówki po górach. Wie o tym każdy, kto choć raz solidnie przemarzł w takich okolicznościach. W niniejszej kategorii prezentujemy termosy turystyczne, kubki termiczne oraz metalowe od najlepszych na rynku marek, co stanowi gwarancję ich wytrzymałości w różnych warunkach, a także doskonałego spełniania swojej funkcji, jaką jest utrzymywanie życiodajnego ciepła napojów.

Kubki termiczne - ciepło w każdym miejscu

Niewątpliwie, ze wszystkich naczyń utrzymujących ciepło, to właśnie one są najbardziej popularne. Z kubkami termicznymi nie tylko chodzimy w góry, albo na obóz survivalowy, ale też do pracy, czy szkoły, słowem - wszędzie tam, gdzie nie zawsze mamy warunki, by przygotować ciepłą herbatę lub kawę. Z pomocą poręcznego kubka termicznego możemy cieszyć się ulubionym napojem w każdym miejscu.

A może kubek metalowy?

Innym rodzajem kubków idealnie sprawdzających się w polowych warunkach, są te wykonane z metalu. Co prawda, kubek metalowy, nie utrzymuje temperatury tak długo, jak termiczny, ale stanowi dla niego ciekawą alternatywę, głównie ze względu na swój wygląd. Może niekoniecznie zabierzemy go do pracy, jednak z całą pewnością będzie się świetnie prezentował w survivalowym obozie, a co najważniejsze - świetnie wywiązywał się ze swoich zadań. Dodatkowym atutem tego naczynia jest to, że możemy przygotować w nim nie tylko rozgrzewający napój, ale również jedzenie, gdyż doskonale nadaje się do gotowania.

Termosy turystyczne i butelki

Równie popularne, co kubki, są różnego rodzaju termosy turystyczne i butelki. W porównaniu do kubka metalowego, czy termicznego, są one dużo bardziej pojemne, co ma szczególnie duże znaczenie przy dłuższych wypadach.

Na co dzień i nie tylko

Oprócz termosów turystycznych, oraz kubków, sklep internetowy Morowo prezentuje również inne naczynia utrzymujące temperaturę, jak na przykład termosy jedzeniowe, pozwalające przechowywać jedzenie w stałej temperaturze. Razem z naczyniami na napoje, tworzą one szeroką gamę produktów przydatnych zarówno na co dzień, jak i w bardziej ekstremalnych warunkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium