Waluty

Pas oficerski wojskowy - wysoka jakość oraz idealne dopasowanie

Pasy wojskowe

Pas oficerski stanowi podstawowy element wyposażenia służb mundurowych. Charakterystyczna konstrukcja, a także odpowiednio dopasowana klamra sprawia, że pas oficerski prezentuje się bardzo elegancko dobrany do munduru.

Pas oficerski czarny z naszej oferty charakteryzuje się wykonaniem z dbałością o wszelkie detale, a dodatkowo jeszcze, skóra, z której został wykonany pas oficerski jest najwyższej jakości.

Nasz sklep internetowy oferuje również pas oficerski brązowy, który swoim odcieniem jeszcze bardziej podkreśli elegancję munduru służb, nie wpływając na jakość wykonania. Pas skórzany posiada również dodatkowe przeszycia, które tylko podkreślają wysoką jakość produktu oraz pozytywnie wpływają na prezencję produktu. 

Standardowy pas skórzany oficerski posiada szerokość 45mm, abyśmy bez problemu mogli przewiązać go przez szlufki. Warto również zaznaczyć, że np. pas czarny występuje także w kilku wariantach długości, aby każdy reprezentant służb mundurowych mógł znaleźć coś dla siebie. Jako producent, możemy również zapewnić, że nie stanowi dla nas wyzwania, aby pas skórzany oficerski przystosować w procesie produkcji do potrzeb indywidualnego klienta. W ten sposób możemy skrócić lub przedłużyć wspomniany wcześniej pas oficerski czarny.

Pas taktyczny

Podczas okazjonalnych wypadów ASG lub podczas codziennych ćwiczeń wojskowych, warto jest zastanowić się, czy pas taktyczny nie byłby odpowiednim wyborem? Pasy taktyczne różnią się od siebie bardzo często szerokością, a także zastosowanym materiałem. Ta gałąź pasów militarnych, przede wszystkim stawia na praktyczne zastosowanie oraz stara się za wszelką cenę sprostać, nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. 

Przykładem prostego pasa, który może również służyć jako pas taktyczny, to pas parciany. Prosta konstrukcja, nie dość, że doskonale wywiązuje się ze swojej roli jako paska do spodni, to dodatkowo może służyć jako baza pod dodatkowe akcesorium, jakie do paska możemy przytroczyć. 

Pas militarny

Pas militarny, który możemy w pewnym stopniu określić również jako pas wojskowy, stanowi uzupełnienie stroju mundurowego lub munduru służb. W zależności od zapotrzebowanie pasek do spodni wojskowy, militarny może pełnić różne funkcję. 

W dziedzinie militariów, często to właśnie pas taktyczny wojskowy, stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie, do którego możemy przypasać dodatkowe oporządzenie. Ładownice, dodatkowe magazynki czy worki zrzutowe, to dopiero zalążek akcesoriów, jakie możemy przytroczyć do akcesorium jakim jest pas militarny.

Pas parciany, również może posiada charakter militarny, mimo że, najczęściej posiada znacznie lżejszą konstrukcję. 

Pas oficerski wojskowy skórzany - estetyka i komfort użytkowania

Pasy wojskowe charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem, które ma za zadanie sprostać różnorakim wymaganiom. W zależności od okazji, pas wojskowy parciany może służyć dzielnie dla żołnierza podczas codziennej musztry, kiedy pas skórzany wojskowy zapewnia trwałość oraz prezencję. Pas skórzany wojskowy najczęściej zachowany jest w standardzie 45mm szerokości, aby na pewno zmieścić się w mundurowej szlufce.

Pas parciany stanowi najprostsze konstrukcyjnie rozwiązanie, ale także najbardziej optymalne finansowo, jednocześnie gwarantując utrzymanie spodni mundurowych na pośladkach nawet w czasie najtrudniejszych ćwiczeń. Pas parciany posiada jeszcze dodatkowy atut, jakim jest wytrzymała klamra, która najczęściej posiada dźwignię zaciskową, zamiast klasycznej. 

Nasz sklep internetowy oferuje pas skórzany wojskowy naszej produkcji, a co za tym idzie, jeżeli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie spersonalizować jego długość lub szerokość na indywidualną potrzebę klienta. Pasy wojskowe stanowią swojego rodzaju wizytówkę, każdego przedstawiciela armii. Należy zatem zawsze mieć je odpowiednio dobrane do naszej postury, a także należy pamiętać, aby utrzymywać je w czystości. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium