Waluty

Każdy reprezentant preppersów lub po prostu fan survivalu chciałby wyposażyć się w pewien rodzaj ekwipunku, który stale będzie mu towarzyszyć. Muszą to być narzędzia jednocześnie kompaktowe i bardzo użyteczne. Wśród akcesoriów survivalowych mamy w ofercie: światło chemiczne, zestawy survivalowca, apteczki turystyczne i inne gadżety survivalowe. Wyróżniają się również gwizdki ratunkowe i specjalne, metalowe karty, które działają w podobny sposób jak multitoole. Do niezbędnika można również dołączyć kompaktowe krzesiwo i bransoletkę paracord , która w prosty sposób zmienia się w bardzo wytrzymałe linki. 

Zestaw survivalowy - wersja minimalistyczna

Bear Grylls za sprawą swoich książek i programów telewizyjnych rozpropagował dość minimalistyczne podejście - używał noża i ewentualnie bransoletki (linki paracord). Taka biżuteria pozwala na barzdo proste rozplecenie jej na bardzo wytrzymały sznurek, który jest mimo małych rozmiarów, świetnie sprawdza się w akcji.

Gwizdek i karta przetrwania

Kiedy trzeba przetrwać w dziczy, sprawdzi się jakikolwiek sygnał dźwiękowy. Dzięki niemu możemy znaleźć osoby, które udzielą odpowiedniej pomocy. W ofercie znajdują się również metalowe karty przetrwania, które posiadają aż dziesięć funkcji (otwieracz, nożyk, śrubokręt, linijka, otwieracz do puszek, klucz płaski, torx, piła, karta informacyjna, otwór na brelok do kluczy).

Światło chemiczne i krzesiwa

Światło przydaje się zwłaszcza wtedy, kiedy nie mamy dostępu do rozładowanego telefonu. Wtedy z pomocą może przyjść specjalny brelok ze światłem chemicznym. Wystarczy go ładować parę minut na słońcu, by uzyskiwać spory połysk w ciemności. Do kluczy bądź w dostępnym miejscu w plecaku można spokojnie dołączyć krzesiwo, dzięki któremu bardzo szybko rozpalimy ognisko lub grilla.

Pudełko survivalowe

Nasz sklep z militariami proponuje również rozwiązania całościowe. Wystarczy kupić inspirowany wojskiem zestaw survivalowy zamknięty w zaledwie jednym, małym pudełku. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że w środku znajdziemy tabletki do odkażania wody, nożyk, sznurki, podstawowe opatrunki etc. Później zawartość możemy dowolnie modyfikować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium