Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Waluty

Outdoor, czyli wszystko to, co potrzebne do przerwania w warunkach polowych, zarówno podczas survivalu, kempingu, jak i wypraw górskich. Jak przystało na sklep turystyczny, Morowo przygotowało dla Was szeroki wybór akcesoriów survivalowych i innego rodzaju produktów prosto od najlepszych w tej dziedzinie producentów. Znajdziecie tu między innymi kuchenki gazowe, oraz inne rodzaje kuchenek turystycznych, a także potrzebne w nich naczynia, jak choćby kubki termiczne, czy metalowe, oraz niezbędniki turystyczne. Oferujemy także oświetlenie do obozu w postaci latarek czołowychświatła chemicznego, oraz lamp naftowych, a także niezastąpione krzesiwascyzoryki i ostrzałki do noży. Nabędziecie tutaj sprzęty zarówno dla survivalowych wyjadaczy, jak i tych którzy stawiają w nim dopiero swoje pierwsze kroki. 

[product id="3640, 2555, 2548, 10814, 2323, 1315, 855, 4274, 39202, 2130, 9296, 16485, 10678, 24077, 10747, 2646, 24028" limit="30" slider="true" onlyAvailable="true"]

Kuchenki gazowe, czyli podstawa przetrwania

Dobre odżywianie w warunkach survivalowych, czy polowych, a więc takich, które wymagają od nas wzmożonego wysiłku fizycznego, to podstawa udanej i bezpiecznej wyprawy. Dlatego też tak ważne jest, aby należycie zadbać o tą kwestię. Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku będzie zakup jednej z kuchenek gazowych, lub kuchenki turystycznej innego rodzaju. W naszym sklepie znajdziecie ich szeroki wybór, jak również paliwa i akcesoria do nich.

Co do kuchni? Kubki oraz niezbędniki turystyczne

Żadna kuchnia, nawet ta polowa, nie może obejść się bez odpowiednich naczyń. Ważne by były one maksymalnie funkcjonalne, tak jak ma to miejsce na przykład w przypadku kubka metalowego, z jakiego możemy nie tylko jeść i pić, ale też gotować w nim na naszej kuchence turystycznej. Niezastąpione mogą się okazać również kubki termiczne, które utrzymają ciepło potraw oraz napojów przez długi czas, a to - jak wiadomo - ma ogromne znaczenie. Oprócz naczyń oferujemy także niezbędnik turystyczny w wielu wariantach.

Latarki czołowe, światło chemiczne i lampy naftowe

Poza kuchenkami gazowymi, czy też innymi rodzajami kuchenek turystycznych, kwestią pierwszorzędną w naszym polowym obozie, jest światło. Oprócz krzesiwa, o jakim piszemy poniżej, warto wyposażyć się również w inne jego źródło, które sprawdzi się niezależnie od okoliczności. Mowa tutaj przede wszystkim o latarkach czołowych, a także świetle chemicznym oraz . Dzięki nim, nie straszne są nam żadne ciemności.

Krzesiwo, scyzoryk i ostrzałka do noży

...czyli trzy niezbędne akcesoria do przetrwania w polowych warunkach. Z całą pewnością nie trzeba tłumaczyć ich wagi survivalowym wyjadaczom, a ci z Was którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z przetrwaniem, szybko przekonają się jak istotne są te narzędzia. Z tego też powodu, Morowo.com.pl przygotowało dla Was najlepsze warianty scyzoryków, krzesiw i ostrzałek do noży, które pomogą nawet w najcięższych warunkach. Prezentujemy między innymi scyzoryki Victorinox, oraz wiele innych, przydatnych gadżetów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium