Waluty
[product id="9293, 4274, 4472, 2130, 1001, 4258" limit="20" slider="true" onlyAvailable="true"]

Dobry sen w warunkach polowych to warunek dobrego samopoczucia i energii w dzień, kiedy to czeka nas wiele wyzwań. Jest on jednakowo ważny w czasie wypraw górskich, kempingu, jak i obozów survivalowych. Z tego właśnie powodu, warto wyposażyć się w wysokiej jakości namioty turystyczne, a także te typu wojskowego, jak również materac oraz matę samopompującą do nich. Nie zapominajmy również o takich przydatnych elementach survivalowego wyposażenia, jak hamak turystyczny. Wszystkie z wymienionych wyżej produktów, jak i akcesoria do nich, znajdziecie w niniejszej kategorii sklepu Morowo.com.pl. Dzięki nim spanie nawet w najtrudniejszych warunkach będzie zawsze maksymalnie komfortowe. 

Namiot, czyli własny kąt

Namiot, bez względu na to, czy mówimy o namiotach wojskowych, czy też turystycznych, to nasz przenośny dom na czas wyprawy. To właśnie w nim śpimy, odpoczywamy, przeczekujemy złe warunki pogodowe, a także spożywamy posiłek. Dlatego też powinien on być maksymalnie funkcjonalny, tak abyśmy mogli na nim zawsze polega. Morowo.com.pl oferuje namioty najwyższej klasy, prosto od uznanych i sprawdzonych w tej branży producentów.

Dlaczego hamak turystyczny?

Powód jest bardzo prosty. Rozbicie namiotu wojskowego, czy też turystycznego, nie zawsze jest możliwe. Wiele w tej kwestii zależy od miejsca w którym się znajdziemy, lub gdzie zastanie nas noc, a przede wszystkim od podłoża, ukształtowania terenu oraz od wielu innych czynników. Hamak wojskowy, czy też zwykły, turystyczny, daje nam pewność, że znajdziemy miejsce do spania, bez względu na panujące wokoło warunki. Jest też on zdecydowanie łatwiejszy do rozłożenia w porównaniu do namiotów turystycznych, co jeszcze tylko podnosi jego survivalową wartość. Przykładem takiego jest hamak Lesovik, dostępny w naszym sklepie.

Maty samopompujące i materace do namiotu

Podłoże na jakim śpimy w namiocie ma szczególne znaczenie. Nawet jeśli namiot dobrze trzyma temperaturę to i tak nie obejdziemy się bez dobrej jakości materacy do namiotu, które ochronią nas przed chłodem ciągnącym od ziemi, a także przed innymi czynnikami naturalnymi. Profesjonaliści polecają w tym wypadku także matę samopompującą, którą - jak wskazuje sama nazwa - napompujemy w łatwy sposób.

Akcesoria do hamaków i namiotów

Oprócz wspomnianego wyżej wyposażenia, w niniejszej kategorii znajdziecie również szeroki wybór akcesoriów do namiotu oraz hamaków. Są one często niezbędnym uzupełnieniem hamaków i namiotów, pozwalającym na ich udoskonalenie, jak również kompleksowe dostosowanie do naszych potrzeb. Wśród nich znajdują się m.in moskitery, elementy zawieszenia, a także doczepiane kieszenie na wodę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl