Waluty

Umundurowanie harcerskie ZHP i ZHR

[product id="7900, 6348, 7276, 6367, 7234, 7162, 7548, 11799, 7139" limit="30" slider="true" onlyAvailable="true"]

Umundurowanie ZHP i ZHR

Mundur dla harcerzy ma ogromne znaczenie – jest to nie tylko „strój harcerzy” na cotygodniowe zbiórki, obozy, biwaki i zloty, ale przede wszystkim wizytówka pełna symboli, odniesień do historii i przede wszystkim doświadczeń i umiejętności każdego harcerza. Zapoznaj się z naszą ofertą i skompletuj pełne umundurowanie ZHP bądź ZHR.

Kompletne umundurowanie ZHP i ZHR

Jeśli Twoje dziecko dopiero zaczyna swoją harcerską przygodę, być może zastanawiasz się, co wchodzi w skład kompletnego umundurowania. Kompletując je, koniecznie poproś o radę drużynowego, który wyjaśni, jakie umundurowanie obowiązuje w drużynie i szczepie, do którego należy Twoja pociecha. Może ono różnić się nakryciem głowy, a do wyboru jest ich wiele – beret w wielu kolorach, furażerka, rogatywka, kapelusz, a w drużynach wodnych może to być także praktyczna czapka z daszkiem. Różnią się od siebie także getry i wywijki, które również noszone są w różny sposób. Z całą pewnością drużynowy lub przyboczny wyjaśni, jak skompletować umundurowanie dla harcerza i harcerki.

Umundurowanie ZHP i ZHR – wysokiej jakości materiały i staranne wykonanie

Mundury harcerskie przechodzą niejeden chrzest bojowy. Największy na obozie, gdy zakładany jest co najmniej raz dziennie, ale zdarza się, że i kilka razy na dobę. I chociaż do gier terenowych i innych zabaw dzieci najczęściej ubierają się swobodnie, to i w mundurach zdarza się chodzić po lesie. Dlatego umundurowanie ZHP i ZHR wykonane jest z wytrzymałego materiału, który zniesie próbę czasu. Staranne uszycie poszczególnych części mundurowych to gwarancja właściwego kroju, dzięki któremu mundur jest wygodny i praktyczny. W naszej składnicy harcerskiej znajdziesz koszule harcerskie, bluzy wodniackie, fartuchy zuchowe, koszule żeglarskie, spodnie mundurowe długie i krótki, a także białe kołnierze do munduru harcerskiego.

Umundurowanie ZHP i ZHR na zamówienie

Wiemy, że niektóre środowiska (szczepy i drużyny) na poszczególne elementy umundurowania wybierają mniej typowe rozwiązania – chusty i naramienniki w kolorze, których nie znajdziesz w sklepach lub getry. Dlatego jako producent umundurowania harcerskiego oferujemy usługę szycia takich elementów na zamówienie. Współpracujemy ze szczepami, hufcami i chorągwiami – zapraszamy do współpracy inne środowiska harcerskie z ZHP i ZHR!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl