Waluty

Poza kuchenką gazową, stanowiącą ważny element każdej kuchni polowej, a także namiotem turystycznym, w czasie naszej wyprawy przyda nam się również profesjonalny plecak turystyczny lub poręczna torba wojskowa. To niezastąpieni przyjaciele każdego survivalowca, dzięki którym w wygodny sposób możemy przenosić cały nasz ekwipunek. Torby wojskowe oraz plecaki turystyczne sprawdzą się jednak nie tylko przy survivalu, ale także podczas wypraw górskich i kempingu, kiedy to ważne jest szybkie przemieszczenie się z miejsca na miejsce. Biorąc to pod uwagę, sklep Morowo.com.pl przygotował w tej kategorii szeroki asortyment ekwipunku bagażowego. Znajdziecie tu między innymi plecaki wojskowe, turystyczne, górskie oraz plecak typu kostka. Oprócz nich oferujemy także torby turystyczne, wojskowe, taktyczne i inne. Wszystkie nasze produkty firmowane są przez sprawdzone, uznane marki w rodzaju Wisport, Elbrus, czy Brandit. 

[product id="4315, 10501, 4672, 2536, 10774, 190, 4634, 3582, 10500, 9688" limit="30" slider="true" onlyAvailable="true"]

Plecak turystyczny, czyli podstawa udanej wyprawy

Kompletując ekwipunek przed naszą wyprawą, nie możemy obejść się bez wysokiej jakości plecaka turystycznego, gdyż to właśnie on pozwoli nam na wygodne przenoszenie pozostałego wyposażenia oraz różnego rodzaju akcesoriów. Dlatego właśnie powinien on być maksymalnie funkcjonalny, tak jak składający się na tą kategorię wybór plecaków turystycznych, górskich oraz wojskowych.

Dlaczego właśnie torby wojskowe i turystyczne?

Bo to praktyczna alternatywa dla plecaka, lub jego uzupełnienie. W torbie wojskowej przeniesiemy bowiem te elementy ekwipunku, które nie zmieszczą się w naszym plecaku, jak też wiele innych. Warto podkreśli , że nasze torby odznaczają się nie mniejszą funkcjonalnością, niż plecaki. Jeśli jednak torba to za mało, możemy sięgnąć po różnego rodzaju chlebaki, rozmaite zasobniki, czy też nerki wojskowe. W naszym sklepie znajdziecie również paszportówki oraz portfele na szyję.

Plecak typu kostka

Do szczególnego rodzaju ekwipunku bagażowego zgromadzonego w tej kategorii zalicza się plecak nazywany powszechnie "plecakiem kostką", o charakterystycznym kształcie oraz wyglądzie kojarzącym się z wojskiem. Oprócz wyglądu może się on pochwalić wysoką wytrzymałością na zewnętrzne warunki oraz funkcjonalnością. Sprawdzi się nie tylko podczas wypraw survivalowych, czy górskich, ale też na co dzień. Dla pełnego efektu polecamy także zakup worka marynarskiego.

Plecak Wisport, Brandit, czy Elbrus?

To marki, których nie trzeba przedstawiać nikomu kto choć trochę orientuje się w dziedzinie ekwipunku survivalowego. Kupując jeden z plecaków Wisport, Brandit, czy Elbrus, możemy być pewni ich niezawodności, niezależnie od warunków z jakimi przyjdzie nam się zmierzy. Wybór pomiędzy modelami zależy wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań oraz potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium