Waluty

Trudno wyobrazić sobie bardziej niezbędną rzecz w czasie survivalu, czy też po prostu wycieczek po górach, niż plecak turystyczny. Niewątpliwie jest to nasz najlepszy przyjaciel podczas tego typu wypadów i jako taki, powinien być maksymalnie praktyczny. Dlatego właśnie w niniejszej kategorii sklepu Morowo.com.pl, znajdziecie plecaki turystyczne, wojskowe, survivalowe i inne, od najlepszych na rynku producentów, wyróżniające się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością, która sprawi, że sprawdzą się w każdych możliwych warunkach.

[product id="4641, 22897, 11429, 3335, 4644, 10773, 3147, 10501, 4656, 1327, 4662, 4880, 10599, 15485, 2539" limit="30" slider="true" onlyAvailable="true"]

Niezastąpione plecaki turystyczne i górskie

Bez plecaka turystycznego ani rusz. Ten niezbędny element wyposażenia, w którym pomieścimy cały nasz ekwipunek oraz prowiant, to zawsze gwarancja udanej i bezpiecznej wyprawy. Dobierajmy go rozważnie, uwzględniając warunki w jakich przyjdzie nam przebywa, jak również nasze potrzeby. Szczególną uwagę zwróćmy na dobór plecaków górskich, gdyż to właśnie na wysokościach nasze wyposażenie zostaje poddane szczególnej próbie.

Plecaki wojskowe i surviwalowe

W przeciwieństwie do modeli typowo turystycznych, od plecaków wojskowych oraz survivalowych możemy oczekiwać specjalnych udogodnień, ułatwiających przetrwanie, a także wyjątkowego, wojskowego designu, który doda naszemu wypadowi jeszcze więcej autentycznego charakteru.

Plecak kostka

Ten kultowy model plecaka, jest nie tylko niezwykle praktyczny, ale również może pochwalić się charakterystycznym, wojskowym wyglądem. Świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w czasie różnego rodzaju wypadów.

Plecak Witsport, Elbrus, Brandit i inne marki

Morowo prezentuje plecaki od uznanych, popularnych wśród survivalowców, marek. Znajdziecie wśród nich między innymi szeroki wybór plecaków Brandit, Elbrus, Wisport oraz wielu innych, profesjonalnych producentów. Plecaki te przeznaczone są do różnego rodzaju aktywności, dlatego też każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dzięki naszym plecakom, możecie mieć gwarancję niezawodności w każdych możliwych warunkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium