Waluty
[product id="518, 7646, 7275, 6967, 7061, 6842, 6348, 987, 7556, 16485, 39112" limit="30" slider="true" onlyAvailable="true"]

Składnica harcerska – sklep harcerski ZHP i ZHR

Sklep harcerski Morowo to miejsce, w którym skompletujesz całe niezbędne wyposażenie dla harcerza. Zapewniamy sprzęt i odzież harcerzom, hufcom i chorągwiom działającym w ramach głównych polskich organizacji zrzeszających harcerzy – Związku Harcerstwa Polskiego i Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Znajdziesz tu profesjonalne umundurowanie harcerskie i gadżety dla harcerzy. Zaopatrzysz się nie tylko w mundury, ale i berety, pasy, sznury i chusty dla skautów. Każdy harcerz musi wyposażyć się w porządny sprzęt obozowy – koc, liny czy wygodny materac. Młodzi harcerze muszą mieć na start kilka podstawowych elementów ekwipunku: bluza lub koszula i spodnie lub spódnica, pas, rogatywka i plecak. Na biwaku przyda się też śpiwór, karimata i ciepły koc. W naszym sklepie znajdziesz też naszywki i plakietki okolicznościowe.

Składnica harcerska – mundury ZHP i ZHR

W ofercie naszej składnicy harcerskiej znajdziesz wszystkie elementy mundurów harcerskich, również dla harcerzy wodnych. Duży wybór w poszczególnych częściach umundurowania umożliwia skompletowanie pełnego munduru z uwzględnieniem wszystkich wymogów. W drużynach i szczepach harcerze noszą różne nakrycia głowy, różne getry i przede wszystkim różne chusty, które wyróżniają je spośród innych środowisk harcerskich. Wszystkie te elementy znajdziesz w naszym sklepie harcerskim.

Składnica harcerska – akcesoria harcerskie

Niezbędne artykuły i akcesoria harcerskie w sklepie Morowo to nie tylko odzież harcerska i umundurowanie harcerskie ZHR i ZHP. To również praktyczne akcesoria harcerskie, które przydadzą się harcerzom podczas wycieczek terenowych i na biwaku. Gadżety harcerskie, takie jak breloki, długopisy, apteczki i kubki, będą niezastąpione w każdej drużynie podczas obozu. Szukasz pomysłu na prezent dla harcerza? Znajdziesz u nas propozycje najlepszych upominków dla zucha. Jako producent elementów umundurowania harcerskiego wykonamy też dla Ciebie wyjątkowe, personalizowane akcesoria i gadżety dla harcerzy na zamówienie – plakietki, koszulki, kubki, zakładki czy getry. Sprawdź naszą ofertę!

Chcesz zaopatrzyć się w personalizowaną chustę? Produkujemy chusty harcerskie na zamówienie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl