Opcje przeglądania
Waluty

Berety wojskowe tłoczone

  • Beret Tłoczony Bordowy
  • Beret Tłoczony Ciemnozielony
  • Beret Wojskowy Tłoczony Granatowy

Beret wojskowy i harcerski - szeroki wybór

Berety wojskowe i harcerskie tłoczone to sztandarowy wybór dla osób związanych z wojskiem ale również harcerzy. Berety tłoczone cieszą się niesłabnącą popularnością wśród takich organizacji harcerskich jak ZHP (Związek Harcerstwa Polskiego) oraz ZHR (Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej).. Prezentowane na stronie berety wyróżniają się szczególnie walorami estetycznymi dzięki zastosowaniu kolorystyki utrzymanej w ciemnych odcieniach. Dzięki temu otrzymujemy element garderoby, który nie cechuję się krzykliwością. 

Poza zastosowaniem harcerski możemy jednocześnie korzystać z beretu jako beret wojskowy. Wszystko dzięki wspomnianej wcześniej estetyce. Zastosowana kolorystyka bez problemu pozwoli dopasować do beretu odpowiednie oznaczenia wojskowe pozwalające na dostosowanie nakrycia głowy do swoich potrzeb.

Beret harcerski i wojskowy tłoczony - wysoka jakość

Każdy prezentowany na stronie beret wojskowy powstaje przy wykorzystaniu najlepszy dostępnych materiałów. Głównym materiałem wykorzystanym do produkcji jest sukno beretowe, które zapewnia użytkownikom komfort noszenia. Dodatkowo użyty materiał pozwala na bezproblemowe usuwanie powstałych zabrudzeń podczas noszenia. Berety bez problemu układają się na głowie. Czynnikiem wpływającym na to jest usztywniony przód. W wyniku tego każdy może bez problemu dostosować beret do swoich potrzeb.

Dodatkowym aspektem zapewniającym wysoką jakość oraz komfort noszenia jest zastosowanie oddychającej podszewki od wewnętrznej strony.. Na krawędziach beretów znajdziemy również specjalną lamówkę z tasiemką, która pozwala na ekspresowe zmniejszenie obwodu. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie beretów do głowy kobiet oraz nastolatków. Ostatnim ważnym udogodnieniem dla użytkownika jest okienko na dane personalne znajdujące się po wewnętrznej stronie. Umożliwia to odpowiednie podpisanie beretu żeby zapobiec potencjalnemu zgubieniu. Każdy beret jest wyposażony w metalowe oczka ułatwiające proces wentylacji podczas noszenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium