Pozostałe wpisy
Kategorie
Waluty
Moja pierwsza replika Airsoftowa... Wspomnienia Mateusza!

Moja pierwsza replika Airsoftowa... Wspomnienia Mateusza!

Moja Pierwsza Replika Airsoftowa

Każdy świeży gracz zastanawia się, jaką kupić pierwszą replikę i jakiego rodzaju.

Repliki airsoftowe dzielimy na:

  1. AEG (Automatic Electric Guns)

Są to najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne repliki. Napędzane są silnikiem elektrycznym, który napędza sprężynę. Mogą strzelać zarówno w trybie półautomatycznym, jak i automatycznym.

Zalety: Wysoka niezawodność, możliwość dostosowania (tuning), szeroka dostępność akcesoriów.

  1. GBB (Gas Blowback)

Repliki napędzane gazem (najczęściej green gas lub CO2). Charakteryzują się ruchomym zamkiem, co dodaje realizmu podczas strzelania.

Zalety: Realistyczne działanie

Wady: Wymagają regularnej konserwacji, mniej niezawodne w niskich temperaturach.

  1. Sprężynowe

Repliki, które wymagają ręcznego naciągnięcia sprężyny przed każdym strzałem.

Zalety: Niezawodność, prostota konstrukcji

Wady: Wolniejsze tempo strzelania, wymaga manualnego naciągania.

Przy mniejszym budżecie początkowym dla świeżych graczy dobrym wyborem będzie strzelba sprężynowa ze względu na cenę i prostote konstrukcji repliki. Przykładem z naszej oferty jest strzelba CYMA M870 CM355LM wersja metalowa, która cechuje się, że oprócz ABS jest wykonana z metalu, każdorazowo strzela trzema kulkami, posiada w zestawie 3 magazynki typu shotshell.

Przy większym budżecie dobrym rozwiązaniem będzie replika elektryczna typu M4 z szyną ris / mlock / keymod gdzie mamy możliwość z czasem montażu chwytu taktycznego, kolimatora, latarki lub innych akcesoriów, które ułatwią nam strzelanie. Przykładem z naszej oferty będzie SPECNA SA-E12 EDGE 2.0 ASTER HALF-TAN, replika posiada zamontowaną w stocku precyzyjną lufę wewnętrzną o średnicy 6,03 mm, która zapewni wysoką celność oraz powtarzalność oddawanych strzałów. Z lufą współpracuje rotacyjna komora Hop-Up nowego typu, która pozwala na bardzo precyzyjną i stabilną regulację systemu podkręcenia kulki. W replice zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny, ESA2™.

Pozwala on na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności użycia narzędzi - wystarczy odkręcić prowadnicę kolby, aby ukazał się dostęp wymiany sprężyny bez konieczności wyciągania, czy rozkładania gearboxa. Dzięki układowi ASTER™ możesz usprawnić replikę, zastępując styki zaawansowanym sterownikiem wyposażonym w innowacyjne czujniki optyczne, który oferuje aż 250 ustawień czułości spustu. Szybka reakcja na spust oraz wiele innych przydatnych funkcji pozwoli osiągnąć przewagę na airsoftowym polu bitwy. Inteligentny bezpiecznik chroni akumulator, silnik i kontroler, nawet przy odwrotnym podłączeniem akumulatora. Ta funkcja, wraz z czujnikami optycznymi, czynią z ASTER™ najtrwalszym układem typu drop-in dostępnym obecnie na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium