Waluty
0
Opis
Latarka-szperacz wyposażona w wysokowydajną diodę Cree XHP 50 LED, oferująca moc światła do 1600 lumenów i zasięg do 800 metrów. Dodatkowo, model posiada tylną diodę LED generującą migające światło ostrzegawcze w kolorze pomarańczowym, które może świecić nieprzerwanie aż do 240 godzin, zapewniając skuteczną widoczność w sytuacjach awaryjnych.
Tryby pracy i specyfikacja:
Max: 1600 lm, zasięg 800 m, czas świecenia 3 godziny 30 minut
Światło ostrzegawcze: do 240 godzin pracy
Zmiana trybów odbywa się za pomocą włącznika umieszczonego w przedniej części obudowy latarki, co umożliwia łatwą obsługę.
Wysoka jakość wykonania i trwałość Korpus latarki wykonany jest z lekkiego, ale wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie spełnia normę szczelności IPX4, co oznacza ochronę przed zachlapaniem oraz lekkim deszczem z dowolnego kierunku, a także przed dostępem ciał obcych większych niż 1 mm.
Funkcjonalność i wygoda użytkowania Latarka wyposażona jest w regulowaną podstawkę, która umożliwia jej stabilne postawienie na ziemi pod preferowanym kątem. Ergonomicznie wyprofilowany, regulowany uchwyt zapewnia wygodne przenoszenie i zapobiega wyślizgiwaniu się latarki z dłoni. Dodatkowo, latarka posiada punkt montażowy, który umożliwia przyłączenie dołączonego pasa naramiennego, ułatwiając transport.
Zasilanie Latarka zasilana jest wbudowanym akumulatorem Li-Ion o pojemności 6600 mAh i napięciu 7,4 V, co zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu.
W zestawie znajdują się:
Specyfikacja:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności