Waluty
0
Opis
Opinel Natural No.04 to klasyczny nóż składany francuskiej marki, który łączy ponad 100-letnią tradycję z praktyczną funkcjonalnością. Dzięki kompaktowym wymiarom świetnie sprawdza się jako lekkie narzędzie EDC, które zawsze można mieć przy sobie – w kieszeni, plecaku czy przy kluczach.
Ostrze o długości 50 mm wykonano z nierdzewnej stali Sandvik 12C27, cenionej za odporność na korozję, długotrwałą ostrość i łatwość ponownego ostrzenia. Satynowe wykończenie podkreśla elegancję, a nacięcie na głowni umożliwia szybkie i intuicyjne otwieranie noża.
Rękojeść powstała z naturalnego drewna bukowego, które zostało pokryte lakierem chroniącym przed wilgocią i zabrudzeniami. Ergonomiczny kształt sprawia, że nóż wygodnie i pewnie leży w dłoni, zapewniając komfort podczas codziennego użytkowania.
stal nierdzewna Sandvik 12C27 – trwała i odporna na korozję,
ostrze 50 mm z nacięciem – łatwe i wygodne otwieranie,
kompaktowa forma – 67 mm po złożeniu, 116 mm po rozłożeniu,
rękojeść z lakierowanego drewna bukowego, ergonomiczna,
brak blokady – prosta i szybka obsługa,
francuski design i tradycja marki Opinel.
Producent: Opinel (Francja)
Model: Natural No.04
Stal: nierdzewna Sandvik 12C27
Długość ostrza: 50 mm
Długość całkowita: 116 mm
Długość po złożeniu: 67 mm
Rękojeść: drewno bukowe, lakierowane
Blokada: brak
Kolor: naturalny buk
Opinel Natural No.04 to niewielki nóż składany, który łączy tradycyjną jakość i prostotę marki Opinel z funkcjonalnością idealną do codziennego użytku i kolekcji.
Dane techniczne
| Rodzaj noża | Składany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności