Waluty
0
Opis
Opinel Natural No.08 to klasyczny nóż składany, który od ponad wieku cieszy się popularnością wśród podróżników, miłośników outdooru i codziennego EDC. Model ten łączy tradycję francuskiej marki Opinel z eleganckim designem i niezawodną funkcjonalnością, sprawdzając się zarówno w warunkach miejskich, jak i podczas leśnych przygód.
Ostrze o długości 85 mm wykonano z nierdzewnej stali Sandvik 12C27, znanej z trwałości, odporności na korozję i łatwości ostrzenia. Na głowni znajduje się specjalne nacięcie ułatwiające szybkie otwieranie noża.
Bezpieczeństwo pracy zapewnia opatentowana blokada Virobloc, która chroni przed przypadkowym otwarciem lub zamknięciem ostrza. Ergonomiczna rękojeść z naturalnego drewna oliwnego nie tylko zapewnia pewny chwyt, ale także nadaje nożowi elegancki, unikalny charakter.
stal nierdzewna Sandvik 12C27 – odporna na korozję, łatwa w ostrzeniu,
ostrze 85 mm z nacięciem ułatwiającym otwieranie,
blokada Virobloc – bezpieczne użytkowanie,
rękojeść z lakierowanego drewna oliwnego, ergonomiczna i trwała,
kompaktowe rozmiary – tylko 110 mm po złożeniu,
niewielka waga – 50 g, idealny do codziennego noszenia.
Producent: Opinel (Francja)
Model: Natural No.08
Stal: nierdzewna Sandvik 12C27
Długość ostrza: 85 mm
Długość całkowita: 195 mm
Długość po złożeniu: 110 mm
Rękojeść: drewno oliwne (lakierowane)
Blokada: Virobloc
Waga: 50 g
Kolor: naturalne drewno oliwne
Opinel Natural No.08 to ponadczasowy nóż składany, który łączy francuską tradycję, eleganckie wykończenie i praktyczne rozwiązania. Doskonały wybór dla osób szukających uniwersalnego noża turystycznego i codziennego.
Dane techniczne
| Rodzaj noża | Składany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności