Waluty
0
Opis
Profesjonalna ochrona Twojego sprzętu przed słońcem i brudem
Nikwax Tent & Gear Solar Wash to specjalistyczny środek czyszczący w sprayu, stworzony do pielęgnacji wodoodpornych tkanin outdoorowych. To nie tylko płyn do mycia, ale zaawansowany preparat, który chroni Twój sprzęt przed największym wrogiem materiałów syntetycznych – promieniowaniem UV. Słońce osłabia włókna i niszczy impregnację, a Solar Wash skutecznie temu zapobiega, przedłużając żywotność Twojego ekwipunku.
Preparat został zaprojektowany z myślą o produktach, których nie da się łatwo wyprać w pralce. Jego regularne stosowanie przynosi wymierne korzyści:
Ochrona UV: Fotodegradacja włókien jest ograniczona, co znacząco poprawia wytrzymałość tkanin na rozdzieranie.
Odświeżenie impregnacji: Skutecznie usuwa zabrudzenia, które blokują działanie powłoki hydrofobowej (DWR), przywracając zdolność do perlenia się wody.
Wszechstronność: Idealny do namiotów (bawełnianych, płóciennych i syntetycznych), markiz, plecaków, sakw rowerowych oraz futerałów na sprzęt fotograficzny.
Zastosowanie formy sprayu pozwala na szybką i precyzyjną aplikację środka nawet w warunkach polowych:
Rozłóż przedmiot na płaskiej powierzchni lub rozstaw namiot.
Nanieś środek równomiernie na zewnętrzną stronę materiału.
Przetrzyj wilgotną szmatką lub gąbką, skupiając się na mocniejszych zabrudzeniach.
Spłucz czystą wodą za pomocą szmatki lub węża ogrodowego.
Producent: Nikwax (Wielka Brytania)
Pojemność: 500 ml
Forma: Atomizer (spray)
Przeznaczenie: Tkaniny wodoodporne, namioty, plecaki, akcesoria podróżne
Główne cechy: Czyszczenie, ochrona przed UV, wzmacnianie tkanin
Bezpieczeństwo: Produkt na bazie wody, nie zawiera szkodliwych fluorokarbonów (PFC)
Nikwax Tent & Gear Solar Wash to inwestycja w trwałość Twojego sprzętu. Dzięki niemu Twój namiot czy plecak zachowa swoje techniczne właściwości przez wiele sezonów, pozostając odpornym na deszcz i niszczycielskie działanie słońca.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności