Waluty

Lornetki Kandar - moc możliwości

Zaprezentowane w niniejszej kategorii lornetki Kandar to idealne urządzenia dla harcerzy, żołnierzy, podróżników, biwakowiczów i miłośników przyrody. Sprawdzają się jako lornetki do obserwowania ptaków, gwiazd i samolotów, a z drugiej strony do podglądania zwierząt skradających się w lesie czy nawet mikrokosmosu (m.in. owadów). Produkowana przez markę Kandar lornetka wojskowa odznacza się wyjątkową trwałością i użytecznością: wodoszczelną obudową, powłokami antyrefleksyjnymi i szerokością obiektywu idealnie dobraną do wartości zbliżenia. Lornetki Kandar w kolorze khaki wpisują się w militarny kamuflaż, z kolei czarne modele są ukłonem w stronę zwykłych użytkowników. Potrzebujesz lornetki z dalmierzem, kompasem bądź noktowizorem? Przejrzyj propozycje zebrane w sklepie Morowo i złóż satysfakcjonujące zamówienie!

Polska marka Kandar - lornetka światowej jakości

Wśród produkowanych przez markę Kandar lornetek prym wiodą lornetka Kandar 10x50, lornetka Kandar 32x42, a także modele o wartościach pośrednich, np. 10x42, 12x42. Co warto o nich wiedzieć? Niezależnie od modelu zapewniają ostry obraz o doskonałym kontraście (z lepszym efektem dla lornetek Kandar o średnicy większej, np. 50 mm). Powłoka antyrefleksyjna Multi Coated usprawnia obserwację w słonecznym dniu. Ponieważ lornetka o największym przybliżeniu ma element do montażu statywu, sprawdzi się w trakcie obserwacji gwiazd bądź ptaków. Marka Kandar tworzy lornetki z możliwością dostosowania do preferencji i wzroku użytkownika, oferując m.in. centralne pokrętło ostrości i regulację dioptrii w każdym okularze. Dodatkowe rozwiązania warte uwagi stanowią chociażby kompas kierunkowy z podświetleniem, dalmierz, możliwość składania, dachowy układ pryzmatów, zoom.

Którą lornetkę Kandar wybrać?

W kolekcji lornetek Kandar znajdują się modele z bardzo dużym przybliżeniem, umiarkowane oraz z regulacją przybliżenia. Lornetka z zoomem to wariant idealny dla osoby, która jeszcze nie wie, jakiego rodzaju obserwacja pochłonie ją podczas podróży czy biwaku. Lekka lornetka składana będzie idealna dla wędrowca pozostającego przez większość dnia w ruchu. I odwrotnie: masywna lornetka z największym przybliżeniem zda egzamin podczas obserwacji nieba dniem (ptaków, samolotów) i nocą (gwiazd). Tę drugą warto zamówić razem ze statywem, by uniknąć zakłóceń spowodowanych drganiami zmęczonych rąk. Przejrzyj asortyment sklepu Morowo i znajdź lornetkę Kandar dla siebie!

Znaleziono produktów: 153

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl